Зв'язатися з нами:
  • (067) 406-92-10
Замовте зворотній дзвінок і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Зробити замовлення
Ми працюємо по Києву
та Київській області:
Київ
та область

Про нас

У житті кожної сучасної людини відбуваються знаменні події. Але при організації самого торжества часто виникають певні труднощі. То часу немає, добре все продумати, щоб захід справив потрібне враження. То ціни в закладах значно завищені. То власного креативу часом не вистачає. Та й не завжди вдається скомбінувати бажаний сценарій. Але у великих містах існують кейтерингові компанії, що професійно займаються саме цим.


Сучасний Київ теж відноситься до тих міст, де кейтеринг користується популярністю вже не один рік.


ЛВС кейтеринг сьогодні - це вже не просто організація виїзного обслуговування, а повноцінний комплексний високоякісний сервіс. Сервіс з широким спектром виїзних послуг, здатний організувати будь-яке свято, або зробити святом будь-який захід.

 

Вам набридло перебувати в галасливому місті і захотілося відпочити на природі? ЛВС кейтеринг організовує Вам виїзний пікнік з барбекю, і допоможе зібрати потрібну Вам компанію.


Намічається ділова зустріч - запропонуйте своїм партнерам провести кава-брейк на свіжому повітрі. ЛВС кейтеринг надасть все необхідне, і допоможе Вам добитися бажаного результату в ділових переговорах.

 

Виникла необхідність в урочистому банкеті? Кейтеринг нашої компанії забезпечить всім необхідним обладнанням, у тому числі і виїзними майданчиками. Надасть Вам високоякісне ресторанне обслуговування з індивідуальним замовленням і повноцінним баром.

Організувати виїзну весільну церемонію, або церемонію у зв'язку з іншим не менш знаменною подією. Відобразити найяскравіші моменти, за допомогою професійного фото, допоможуть Вам кращі фахівці кейтеринг послуг нашої компанії, що обслуговують Київ і Київську область.

Виїзний фуршет, з кращого виїзної кухнею і всієї необхідної комплектацією, дозволять Вам провести час з незабутніми враженнями від вишуканих страв, приготованих нашими майстрами, або кращими виробниками. Здатні призвести враження навіть на самого вимогливого клієнта.

 

Проведення будь-яких виїзних, а також заходів пов'язаних з відвідуванням численних визначних пам'яток і пам'ятних місць, якими багатий Київ і Київська область - ця сфера діяльності нашої кейтеринговой компанії. Яка також надає можливість здійснювати як всілякі проекти і замовлення клієнта, так і скористатися запропонованими варіантами. Схема проведення, яких вже раніше перевірена і гідно оцінена багатьма постійними клієнтами. Вони охоче користуються послугами і довіряють нам проведення таких відповідальних заходів. Якість сервісу, при цьому, завжди знаходиться на належному рівні. Якщо Ви хочете влаштувати торжество зі столичною пишнотою і помпезністю, але зробити це Вам необхідно, наприклад, в місті Біла Церква, то наша організація з радістю допоможе Вам.


Ціни на послуги і вся необхідна інформація розміщена на нашому сайті. Кейтеринг послуги в нашій компанії - це завжди зручно, вигідно і своєчасно.


Ми постійно дбаємо про наших клієнтів. Проводяться регулярні акції, і завжди існують спеціальні пропозиції для постійних клієнтів. За бажанням замовника, є можливість професійної фото і відео фіксації всіх заходів.

 
Зробити замовлення:AS